آر اف فرکشنال و جوانسازی پوست

اگر با وجود رسیدگی‌های مکرر به پوستتان، همچنان از چین و چروک‌ها، منافذ باز پوستی، آکنه و اسکارهای ناشی از آن و بسیاری دیگر از مشکلات پوستی رنج می‌برید، ما آر اف فرکشنال را به شما پیشنهاد می‌کنیم. لیزر آر اف فرکشنال با سیستم پیشرفته و تاثیرگذار بر روی پوست، می‌تواند درمان بسیاری از ضایعات و عوارض پوستی باشد همچنین آر اف فرکشنال روشی مناسب برای افزایش سفتی و انسجام پوست محسوب می‌شود و علائم پیری را کاهش داده موجب جوانسازی پوست می‌گردد. 

در این روش درمانی، که ترکیبی از میکرونیدلینگ و انتقال امواج رادیوفرکوئنسی است، پوست به کلاژن سازی بیشتر تحریک شده احیا می‌گردد. برای آگاهی بیشتر از عملکرد و کاربرد آر اف فرکشنال به ادامه مطلب توجه فرمایید.

کاربرد آر اف فرکشنال

1- جوانسازی، رفع چین و چروک‌ها و سفتی پوست با آر اف فرکشنال

در این روش، با تحریک پوست به کلاژن سازی و افزایش الاستین در پوست، چین و چروک‌ها به طور قابل ملاحظه‌ای بهبود می‌یابند و قوام پوست بیشتر می‌شود. در نتیجه شاهد جوانسازی پوست خواهید بود.

2- کنترل چربی پوست و درمان منافذ پوست با آر اف فرکشنال

بسیاری از افراد به دلیل داشتن پوستی چرب، درگیر باز بودن بیش از حد نرمال منافذ پوست هستند که با آر اف فرکشنال هم می‌توان چربی پوست را کنترل نمود و هم شرایط این منافذ را در حد قابل قبولی بهبود داد.

3- درمان آکنه و اسکار آکنه با آر اف فرکشنال

یکی از عوارض شایع پوستی بخصوص در جوانان و نوجوانان جوش صورت و جای جوش است که آر اف فرکشنال به عنوان یکی از بهترین روشهای درمانی، تاثیرات چشمگیری در بهبود این ضایعات خواهد داشت.

4- درمان استریا (ترک‌های پوستی) با آر اف فرکشنال

ترک‌های پوستی که به ویژه در بانوان بسیار دیده می‌شود نیز از عوارض شایع پوستی است که از بهترین روشهای درمان آن می‌توان به آر اف فرکشنال اشاره نمود.

عوارض آر اف فرکشنال

در آر اف فرکشنال، به دلیل عدم دستکاری لایه سطحی پوست و انتقال امواج به لایه میانی، معمولاً عارضه خاصی در سطح پوست دیده نمی‌شود. با این وجود ایجاد درجات خفیفی از عوارض موقتی پوست قابل پیش بینی است که البته ظرف چند ساعت برطرف می‌شود. این عوارض عبارتند از:

◽ کمی التهاب پوستی
◽ تورم ملایم
◽ حساسیت
◽ خشکی پوست
◽ سوزش خفیف
توصیه می‌شود برای کاهش و رفع هرچه سریعتر این عوارض پیروی از دستورات پزشک، بخصوص مراقبت در برابر نور خورشید و مصرف ضد آفتاب را مد نظر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *