Dr. MH KOREI

با مزایای تزریق پروفایلو آشنایی دارید ؟

تزریق پروفایلو و یک درمان زیبایی محبوب است که مزایای متعددی را برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر پوست خود هستند ارائه می دهد. با پیشرفت در پزشکی زیبایی، تزریق پروفایلو به عنوان یک گزینه ایمن و موثر برای رفع نگرانی های رایج پوست ظاهر شده است. در این مقاله، مزایای تزریق پروفایلو و و اینکه چگونه می‌تواند به شما در دستیابی به ظاهری جوان‌تر و جوان‌تر کمک کند را بررسی می‌کنیم.
در سال‌های اخیر، تقاضای فزاینده‌ای برای درمان‌های زیبایی غیرجراحی وجود داشته است که می‌توانند به طور موثر علائم پیری را برطرف کنند. تزریق پروفایلو در بین افرادی که به دنبال ظاهری طبیعی و جوان و بدون نیاز به روش های تهاجمی هستند، محبوبیت پیدا کرده است. هدف این مقاله برجسته کردن مزایای مختلفی است که تزریق پروفایلو و برای کسانی که این گزینه درمانی را در نظر دارند ارائه می دهد.

تزریق پروفایلو چیست؟

تزریق پروفایلو یک درمان زیبایی است که شامل تزریق یک محصول مبتنی بر اسید هیالورونیک به پوست است. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بدن است که به حفظ رطوبت و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست کمک می کند. پروفایلو از نظر فرمولاسیون و نحوه عملکرد با پرکننده های سنتی پوست متفاوت است. این فیلر نیست که حجم یا ساختار را به نواحی خاصی از صورت اضافه کند. در عوض، Profhilo یک درمان بازسازی زیستی است که برای بهبود کیفیت کلی پوست و هیدراتاسیون کار می کند. ویژگی منحصر به فرد Profhilo غلظت بالای اسید هیالورونیک و روش خاص فرمولاسیون آن است. این ترکیب از یک مجتمع هیبرید ثبت شده از اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا و پایین تشکیل شده است. این ترکیب به آن اجازه می دهد تا به طور یکنواخت در سراسر پوست پخش شود و آبرسانی و تولید کلاژن و الاستین را تحریک کند. در طول درمان، تزریق های کوچک پروفایلو در نقاط خاصی روی صورت یا سایر نواحی نگران کننده انجام می شود. مانند گردن یا دست. این محصول به طور طبیعی در زیر پوست پخش می شود و با افزایش هیدراتاسیون و سطح کلاژن به بازسازی و بهبود کیفیت پوست کمک می کند. درمان معمولاً شامل دو جلسه است که بین آنها تقریباً چهار هفته فاصله است. اثرات Profhilo به تدریج در طول زمان ایجاد می شود و نتایج بهینه معمولاً چند هفته پس از جلسه دوم مشاهده می شود. Profhilo به دلیل توانایی خود در ارائه نتایج طبیعی، بهبود کیفیت، آبرسانی و استحکام پوست شناخته شده است. اغلب توسط افرادی انتخاب می‌شود که می‌خواهند ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر و بدون افزایش حجم زیاد داشته باشند.

تزریق پروفایل چگونه کار می کند؟

فرآیند تزریق پروفایلو شامل تزریق مقادیر کمی از محلول به نقاط خاصی از صورت یا سایر نواحی نگران کننده مانند گردن یا دست ها است. تکنیک تزریق مورد استفاده به عنوان تکنیک BAP (نقاط زیبایی زیستی) شناخته می شود که شامل پنج نقطه تزریق در هر طرف صورت است. پس از تزریق، Profhilo به دلیل بالا بودن در داخل پوست پخش می شود غلظت HA و وزن مولکولی کم. این خاصیت منحصر به فرد به آن اجازه می دهد تا به طور موثر پوست را آبرسانی کند و تولید کلاژن و الاستین را تحریک کند که پروتئین های ضروری برای حفظ خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست هستند. با گذشت زمان، با افزایش تولید کلاژن و الاستین، پوست هیدراته‌تر، صاف‌تر و سفت‌تر می‌شود. پروفایلو همچنین دارای اثر بازسازی بر روی پوست، بهبود ساختار کلی آن و کاهش ظاهر خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی است. درمان معمولاً شامل دو جلسه است که با فاصله چهار هفته از هم برای دستیابی به نتایج مطلوب انجام می شود. اثرات Profhilo می تواند برای چندین ماه باقی بماند، اگرچه نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد. درمان‌های نگهدارنده منظم برای حفظ بهبود و طولانی‌تر شدن فواید توصیه می‌شود. مهم است که توجه داشته باشید که Profhilo فقط باید توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط با تخصص در پزشکی زیبایی تجویز شود. آنها نگرانی های خاص شما را ارزیابی خواهند کرد و برنامه درمانی مناسب را برای شما تعیین کنید.

تزریق پروفایلو په مزایایی دارد ؟

تزریق پروفایلو و یک درمان زیبایی شناختی نسبتاً جدید است که به دلیل مزایای منحصر به فردش محبوبیت پیدا کرده است. در اینجا برخی از مزایای بالقوه تزریق پروفایلو آورده شده است:

✔️ تولید کلاژن را تحریک می کند : یکی از مزایای اولیه تزریق پروفایلو و، توانایی آن در تحریک تولید کلاژن است. کلاژن پروتئینی است که از پوست پشتیبانی می کند. با افزایش سن، تولید کلاژن کاهش می یابد و منجر به ایجاد خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی پوست می شود. تزریق پروفایلو به معکوس کردن این فرآیند با تشویق بدن به تولید کلاژن بیشتر کمک می کند و در نتیجه بافت و استحکام پوست را بهبود می بخشد.

✔️ الاستیسیته پوست را بهبود می بخشد : از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست یکی از علائم رایج پیری است. تزریق پروفایلو این نگرانی را با ترویج تولید الاستین و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست برطرف می کند. الاستین دیگری است پروتئین ضروری که به پوست اجازه کشش و پس زدن می دهد. تزریق پروفایلو و با بهبود خاصیت ارتجاعی پوست به کاهش افتادگی پوست و بهبود رنگ کلی پوست کمک می کند.

✔️ خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد : تزریق پروفایلو به طور موثر خطوط و چین و چروک های ظریف را به ویژه در نواحی مانند پیشانی، اطراف چشم و دهان کاهش می دهد. این درمان سطوح اسید هیالورونیک را دوباره پر می کند، پوست را حجیم می کند و خطوط و چین و چروک ها را پر می کند و در نتیجه پوستی صاف تر و جوان تر به نظر می رسد.

✔️ حجم صورت را بازیابی می کند : با افزایش سن، حجم صورت از دست می‌رود که منجر به ظاهری توخالی یا گود می‌شود. تزریق پروفایلو می تواند به بازگرداندن حجم از دست رفته در نواحی مانند گونه ها و شقیقه ها کمک کند و به صورت ظاهری پرتر و جوان تر بدهد. با افزایش حجم، تزریق پروفایلو و یک لیفت طبیعی ایجاد می کند و صورت را منحنی می کند و هارمونی صورت را افزایش می دهد.

✔️ آبرسانی پوست را افزایش می دهد : تزریق پروفایلو با افزایش رطوبت، رطوبت پوست را بهبود می بخشد سطوح داخل پوست اسید هیالورونیک دارای توانایی منحصر به فردی برای جذب و حفظ مولکول های آب است که باعث آبرسانی به سلول های پوست می شود. تزریق پروفایلو و با پر کردن سطوح اسید هیالورونیک به بازگرداندن تعادل رطوبت و در نتیجه داشتن پوستی چاق و درخشان کمک می کند.

✔️ غیر جراحی و کم تهاجمی : برخلاف روش های جراحی، تزریق پروفایلو و یک درمان غیرجراحی و کم تهاجمی است. این شامل حداقل ناراحتی است، زیرا تزریق با سوزن های ظریف انجام می شود. این روش در یک محیط بالینی انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و خطرات مربوط به جراحی را کاهش می دهد. نتایج طبیعی : تزریق پروفایلو برای ارائه نتایجی طبیعی طراحی شده است. این درمان ویژگی های طبیعی پوست را تقویت می کند و حالات صورت را تغییر نمی دهد. با استفاده از یک رویکرد محافظه کارانه، انژکتور اطمینان حاصل می کند که نتایج ظریف و هماهنگ با ظاهر کلی فرد هستند.

✔️ روش سریع و راحت : پروفایل تزریق یک روش نسبتا سریع و راحت است. بسته به نواحی تحت درمان، درمان را می توان در یک جلسه تکمیل کرد. کل فرآیند معمولاً حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد و به افراد این امکان را می‌دهد تا فعالیت‌های روزانه خود را بدون توقف قابل توجه از سر بگیرند.

✔️ حداقل زمان توقف : پس از تزریق پروفایلو ، افراد به طور کلی می توانند انتظار کمتری از خرابی را داشته باشند. برخی از عوارض جانبی موقت مانند قرمزی، تورم یا کبودی ممکن است در محل های تزریق رخ دهد. با این حال، این اثرات معمولاً ظرف چند روز فروکش می‌کنند و بیشتر افراد می‌توانند بلافاصله پس از درمان به روال معمول خود بازگردند

✔️ اثرات طولانی مدت : اثرات تزریق پروفایلو و در مقایسه با سایر درمان های غیرجراحی طولانی مدت است. در حالی که نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد، اکثر افراد می توانند از مزایای تزریق پروفایلو و تا شش تا دوازده ماه بهره مند شوند. برای حفظ نتایج مطلوب، ممکن است درمان‌های لمسی دوره‌ای توصیه شود.