Dr. MH KOREI

زیبایی و جوانی با مزوژل جالپرو

مزوژل جالپرو، راهکاری مدرن و بروز است که برای از بین بردن چین‌وچروک‌های صورت، مورداستفاده قرار می‌گیرد. درواقع، با به‌کارگیری این محصول، بافت سلولی تحت تأثیر قرار می‌گیرد و خود سلول، شروع به ترمیم آسیب‌های پوستی می‌کند. تمایل به انجام ترمیم روی پوست، به شکلی که به‌صورت طبیعی جلوه کند و غیرعادی نباشد، با انجام مزوژل جالپرو، میسر خواهد بود. محصول جالپرو که با همکاری دو کشور ایتالیا و سوئیس، به ثمر رسیده است، موردتوجه بسیاری از افراد واقع شده است. 

چرایی استفاده از این محصول تنها به رفع چین‌وچروک صورت ختم نمی‌شود بلکه از دیگر فواید آن می‌توان آبرسانی پوست ، رفع جوش و … اشاره کرد. در ادامه همراه ما باشید تا با این محصول شگفت‌انگیز بیشتر آشنا شوید.

بررسی مزوژل جالپرو بهترین راهکار جوانی پوست

مزوژل جالپرو، با همکاری دو کشور ایتالیا و سوئیس طراحی شده است و در شرکت Professional Derma SA تولید می‌شود. ازجمله مواد تشکیل‌دهنده این محصول می‌توان به هیالورونیک اسید، آمینواسید، پرولین، گلیسین و … اشاره کرد. این محصول، علاوه بر رفع عارضه‌های صورت، برای دیگر قسمت‌های بدن نیز، کاربردی است. ژل جالپرو، به‌صورت تزریق می‌شود و با جذب شدن در لایه‌های پوست، جوانی را به پوست برمی‌گرداند. با بالا رفتن سن، به‌خصوص گذر از سن ۳۰ سالگی، به‌طور طبیعی کلاژن سازی در پوست کم می‌شود. کلاژن و اسید هیالورونیک دو معیار جوانی، شادابی و لطافت پوست هستند. با کم شدن این دو منبع جوان‌سازی پوست از لایه دوم پوست، شادابی پوست کاهش می‌یابد و شاهد بروز چین‌وچروک در قسمت‌های مختلف صورت هستیم. با استفاده کردن از کرم‌های روتینی که برای رفع چین‌وچروک صورت، در بازار وجود دارد تا حدودی می‌توان این مشکل را برطرف کرد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که کرم نمی‌تواند به‌طور کامل جایگزین اسید هیالورونیک موجود در لایه دوم پوست شود. از این لحاظ تزریق مزوژل جالپرو کارایی بیشتری نسبت به استفاده از کرم دارد.

چگونگی جوان‌سازی پوست با تزریق مزوژل جالپرو

اگر برای جوان‌سازی پوست به دنبال روشی غیرتهاجمی و طبیعی هستید، جالپرو بهترین کارایی را دارد. در ساختار این محصول که به شکل محلول تولید می‌شود، اسیدآمینه وجود دارد. اسیدآمینه، ترکیبی است که به ترمیم بافت پوست کمک می‌کند و چنانچه چین‌وچروکی در پوست نمایان شده باشد، به رفع آن کمک می‌کند. با تزریق مزوژل جالپرو، محلول آن به سلول‌های بافت پیوندی که در زیرپوست قرار دارد و مهم‌ترین نقش را در تولید کلاژن ایفا می‌کند، جذب خواهد شد. بانفوذ این محلول، قسمت‌های آسیب‌دیده پوست شناسایی‌شده و بازسازی آن‌ها شروع می‌شود. ارتجاعی بودن پوست، سبب می‌شود که ژل جالپرو، به‌خوبی در اعماق پوست اثر بگذارد. مشکلاتی که در پوست ایجاد می‌شود براثر عوامل مختلفی همچون بالا رفتن سن، سوءتغذیه، استفاده از سیگار، انجام فعالیت‌های خیلی سخت و … ایجاد می‌شود. با توجه به این موارد که ممکن است در هر فردی حداقل یک مورد یافت شود، می‌توان با استفاده از تزریق مزوژل جالپرو، به جوان‌سازی پوست کمک کرد.

مزایای استفاده از مزوژل جالپرو

باوجود دو ترکیب هیالورونیک و ۴ اسیدآمینه مهم در ساختار مزوژل جالپرو، کلاژن لازم برای احیای پوست آسیب‌دیده، تولید می‌شود. با استفاده از به‌کارگیری این روش، در مدت‌زمانی کوتاه، اثر تزریق روی پوست صورت، قابل‌مشاهده است. بر اساس شدت آسیبی که در پوست ایجاد شده است، تزریق جالپرو در طی یک سال برای هر فردی بین ۳ تا ۵ بار متغیر است. با تزریق این محلول، اثر آن تا ۶ ماه روی پوست، باقی خواهد ماند. ازجمله بخش‌هایی از پوست که با تزریق جالپرو، شادابی و جوانی به آن برمی‌گردد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

◽ رفع چین‌وچروک‌های ایجاد شده در صورت و سایر نقاط بدن
◽ تأثیر درمانی در خطوط ایجاد شده در ناحیه گردن و دکلته
◽ کمک به برطرف شدن تیرگی اطراف چشم
◽ اثر حفاظتی از پوست موقع قرارگیری در معرض آفتاب با استفاده از این محصول
◽ رفع آکنه‌های به وجود آمده روی پوست
◽ درمان اختلالات مربوط به پوست‌های خشک
◽ درمان مشکلات مربوط به پوست‌های حساس
◽ صاف شدن پوست و یکدست شدن آن
◽ ترمیم آسیب‌های پوستی ناشی از جوش
◽ کمک به آب‌رسانی پوست و شادابی آن
◽ ایجاد رطوبت در پوست

سخن پایانی

مزوژل جالپرو فرآیندی مدرن است که در طی آن، پوست صورت افراد آب‌رسانی می‌رود و این امر موجب رفع چین‌وچروک‌های پوست، جای جوش … از روی پوست می‌شود. در این فرآیند تمام آنچه برای شادابی و جوانی پوست لازم است، به پوست تزریق می‌شود. مزوژل جالپرو به دو شکل آبی و صورتی روی پوست صورت، انجام می‌شود که هرکدام در سن خاصی انجام می‌شود. با استفاده از مزوژل جالپرو، میتوان به این اطمینان رسید که ترمیم بخش‌های آسیب‌دیده صورت به‌صورت طبیعی، انجام می‌شود. با این کار، اثری از ترمیم غیرطبیعی در پوست دیده نمی‌شود.
برای دریافت نوبت و مراجعه حضوری نیاز به شماره تلفن‌ها و آدرس زیر توجه داشته باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از مراجعه حضوری نیاز است تا نوبت تلفنی بگیرید.‌
• آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی پلاک 6 ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3
• شماره تماس ها: 02122301416 – 02122303360