Dr. MH KOREI

تزریق بوتاکس به آلت مردانه | botox to penis

اختلال در نعوظ آلت تناسلی، زودانزالی و نیاز به جوانسازی آلت تناسلی مردانه
این مشکلات از هر 10 مرد 4 مرد را درگیر خود کرده است و درکشورهای مختلف این ارقام متفاوت است.
آیا راهی برای درمان زودانزالی و اختلال نعوظ وجود دارد؟ بله بوتاکس آلت تناسلی
یکی از نوین ترین روش هاست که بسیار موثر و بی خطر میباشد.

آیا به دنبال تزریق بوتاکس به آلت هستید؟ همین حالا تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید

بوتاکس آلت مردانه

تزریق بوتاکس آلت چگونه است؟

از یک سن خاص، مردان ممکن است در به دست آوردن و سپس حفظ نعوظ که از نظر آنها رضایت بخش است، مشکل داشته باشند.
علل بسیاری می تواند در منشا باشد: سطح هورمون پایین، روند پیری، آبیاری ضعیف بافت آلت تناسلی، بیماری هایی مانند دیابت یا مشکلات قلبی عروقی و غیره.
بنابراین مراجعه به پزشک در صورت اختلال عملکرد جنسی اولین قدم مهم است.
راه حل های زیادی، به ویژه دارویی، برای کمک به مردان برای لذت بردن از نعوظ بهتر وجود دارد. اخیراً، روش درمانی جدیدی که کیفیت و طول مدت نعوظ را برای چندین ماه بهبود می بخشد، توسط مطالعات علمی مختلف تأیید شده است: تزریق بوتاکس آلت

یکی دیگر از پرطرفدار ترین خدمات دکتر کره ئی خدمات افزایش طول و سایز آلت تناسلی است

تزریق بوتاکس به آلت تناسلی برای درمان اختلال نعوظ

 • بوتاکس (همچنین به عنوان سم بوتولینوم شناخته می شود) یک تعدیل کننده عصبی است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم نوع A تولید می شود.
  بوتاکس در آلت تناسلی با شل کردن موقت ماهیچه صاف در دیواره رگ های خونی که خون را به آلت تناسلی حمل می کند، عمل می کند. بوتاکس با مسدود کردن تکانه های عصبی ارسال شده به دیواره رگ ها که معمولاً منقبض می شوند، قطر آنها را افزایش می دهد که به آنها اجازه می دهد حجم بیشتری از خون را منتقل کنند و در نتیجه نعوظ در حال پیشرفت را بهبود می بخشد.
  این تزریق بوتاکس می تواند به ویژه در افرادی که پاسخ ضعیفی به عوامل دارویی مانند مهارکننده های فسفودی استراز (ویاگرا سیلدنافیل یا سیالیس تادالافیل) دارند، موثر باشد.

 • تزریق بوتاکس با یک سوزن بسیار ظریف برای مقادیر کم بوتاکس در نواحی خاصی از آلت تناسلی انجام می شود.

 • به طور کلی، درمان آلت تناسلی به چندین میکرو تزریق نیاز دارد.

 • این تزریق عملا بدون درد است.

تزریق بوتاکس به آلت

از جمله روش‌های زیبایی و درمانی که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، می‌توان به تزریق بوتاکس به آلت اشاره کرد. تزریق بوتاکس به آلت‌ سبب زیبایی اندام جنسی شده و به رفع اختلالات نعوظ کمک می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد که از بوتاکس نیز می‌توان به رفع مشکلات جنسی مردان کمک کرد. امروزه از بوتاکس تنها برای عمل‌های زیبایی استفاده نمی‌شود، بلکه در زمینه‌های پزشکی نیز بسیار کاربردی است. به همین دلیل است که شاهد استفاده از بوتاکس برای رفع سردردهای میگرنی، برطرف کردن مشکلات جنسی نظیر زود انزالی، رفع اختلال در نعوظ و درد بیضه‌ها هستیم. زود انزالی یک اختلال در عملکرد جنسی است که بسیاری از مردان درگیر آن می‌شوند. البته اگر مبتلا به این اختلال هستید، نگران نباشید زیرا روش‌هایی درمانی مختلفی برای این مشکل وجود دارد. از جمله روش‌های نسبتا جدید برای درمان زود انزالی، می‌توان به تزریق بوتاکس اشاره کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی تزریق بوتاکس به آلت و مزایا آن بپردازیم.

آیا تزریق بوتاکس به آلت کاربردی است؟

سم بوتولینوم توسط یک باکتری تولید شده که امروزه مشخص شده این سم خواص متعددی دارد. این سم سبب فلج عضلات اسکلتی شده و به جلوگیری از انقباض عضلات می‌پردازد. از جمله کاربردهای سم بوتولینوم می‌توان به کاربرد آن در پزشکی اشاره کرد. به همین دلیل است که از بوتاکس برای عمل‌های زیبایی بسیار استفاده می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از بوتاکس چین و چروک‌های صورت خود را از بین ببرید. همچنین استفاده از بوتاکس برای آقایان نیز بسیار کاربردی بوده و می‌توان آن را به آلت آقایان تزریق کرد. تزریق بوتاکس علاوه‌بر جنبه‌های زیبایی، سبب رفع مشکلات جنسی در آقایان نیز خواهد شد.

زود انزالی چیست و تزریق بوتاکس چه تاثیری در آن دارد؟

زود انزالی یکی از مشکلات جنسی بوده و سبب ناتوانی در کنترل انزال و عدم کسب رضایت هر دو طرف در رابطه جنسی می‌شود. علت زود انزالی هنوز مشخص نیست. اما روش‌های درمانی متعددی برای آن در نظر گرفته شده است. عواملی نظیر اعتماد به نفس پایین، اضطراب و استرس می‌تواند در ایجاد زود انزالی نقش داشته باشند. از جمله علائم زود انزالی می‌توان به انزال کنترل نشده و زیر یک دقیقه و عدم رضایت طرفین از انجام رابطه جنسی اشاره کرد. البته توجه داشته باشید که میزان این عدد به رضایت زوجین بستگی داشته و برای هر فردی متفاوت است.

 

زود انزالی پیش از دخول یا بلافاصله پس از آن اتفاق می‌افتد و سبب می‌شود که هر دو طرف رابطه یا شریک مقابل لذتی از رابطه جنسی را تجربه نکند. اگر شما نیز از این مشکل رنج می‌برید، با تزریق بوتاکس می‌توانید تا حدودی رضایت خود و طرف مقابل را از رابطه جنسی افزایش دهید.

چگونه میتوان با تزریق بوتاکس به درمان زود انزالی کمک کرد؟

اگر قصد تزریق بوتاکس به آلت برای درمان زود انزالی را دارید، باید بدانید که بوتاکس از سم بوتولینوم نوع A ساخته می‌شود. این ماده به تاخیر انزال مردان کمک بسیاری کرده و با شل‌سازی ماهیچه‌ها سبب تاخیر در انزال می‌شود. با تزریق بوتاکس به آلت تناسلی می‌توانید مدت فعالیت جنسی خود را افزایش دهید. البته درمان زود انزالی از طریق بوتاکس همچنان در حال مطالعه است. اما نتایج اولیه آن امیددهنده بوده و نشان‌دهنده این است که تزریق بوتاکس به آلت سبب بهبود عملکرد جنسی و رضایت طرفین می‌شود.

تزریق بوتاکس سبب مسدودسازی سیگنال‌های عصبی شده و با جلوگیری از انقباضات عضلانی سبب فلج موقت عضلات مورد نظر خواهد شد. بنابراین در افرادی که مبتلا به زود انزالی هستند، بوتاکس به عضلات درگیرکننده‌ای به نام بولبوسپونژوزوس تزریق می‌شود. با فلج شدن این عضلات فرد دیگر دچار زود انزالی نخواهد شد. بنابراین مدت زمان فعالیت جنسی افزایش یافته و زوجین لذت بیش‌تری از رابطه می‌برند. البته توجه داشته باشید که استفاده از بوتاکس برای درمان زود انزالی یک راه‌حل دائمی نبوده و این روش تا چند ماه ماندگاری دارد. بنابراین اگر می‌خواهید به حفظ نتایج بپردازید باید مجدد بوتاکس تزریق کنید.

 

درباره بوتاکس دیسپورت بیشتر بدانید
 
آیا تزریق بوتاکس برای درمان زود انزالی روشی دائمی است؟

بر اساس تحقیقات و مشاهدات انجام شده تزریق بوتاکس برای زود انزالی روشی موثر است و بسیاری از افراد از این روش نتیجه گرفته‌اند. اما برای تاثیرگذاری و ایمنی طولانی مدت این روش باید تحقیقات بیش‌تری در این زمینه انجام شود. با توجه به مشاهدات انجام شده درمان زود انزالی با بوتاکس به عنوان اولین راهکار توصیه نمی‌شود. بنابراین شما باید پس از نتیجه گرفتن از سایر روش‌ها برای درمان زود انزالی استفاده کنید. همچنین از آنجایی‌که تزریق بوتاکس برای بسیاری از افراد خوشایند نیست، ممکن است بسیاری از افراد برای استفاده از این روش راحت نباشند. البته توجه داشته باشید که درمان زود انزالی با استفاده از تزریق بوتاکس یک روش دائمی نبوده و برای ماندگاری نتیجه آن پس از گذشت مدتی باید مجدد انجام شود.

چه افرادی می‌توانند برای درمان زود انزالی از روش تزریق بوتاکس استفاده کنند؟

بوتاکس یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی بوده که درگیر زود انزالی هستند و از روش‌های قبل نتوانسته‌اند نتیجه رضایت‌بخش بگیرند. این دسته از افراد می‌توانند به پزشک مراجعه کرده و پس از تایید پزشک اقدام به تزریق بوتاکس به آلت کند. بوتاکس یک راه‌حل دائمی برای درمان این مشکل نیست. چند ماه پس از تزریق بوتاکس باید آن را تمدید کنید تا این مشکل باز نگردد.

تزریق بوتاکس به افرادی که دارای شرایط خاص یا حساسیت به مواد تشکیل‌دهنده بوتاکس هستند، توصیه نخواهد شد. اگر قصد تزریق بوتاکس به آلت را دارید، مراجعه به یک کلینیک معتبر بسیار اهمیت دارد. زیرا این کار به دلیل حساسیت بالا باید نزد پزشک متخصص انجام شود. پزشک متخصص قبل از تزریق بوتاکس تاریخچه پزشکی شما را مطالعه خواهد کرد و درباره داروهایی که مصرف می‌کنید با شما صحبت می‌کند. همچنین در این جلسات عوارض جانبی که شامل درد یا ناراحتی در ناحیه تزریق، اختلال نعوظ موقت و مشکل موقت در ادرار می‌شوند، بررسی خواهند شد.

پیش از تزریق بوتاکس به آلت باید چه مراقبت هایی انجام شود؟

اگر قصد تزریق بوتاکس به آلت را دارید، بیش از تزریق بوتاکس باید مراقبت‌هایی را انجام دهید تا این کار به خوبی انجام شود. از جمله مراقبت‌های لازم برای انجام این کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید. زیرا این کار سبب اختلال در نتیجه بوتاکس خواهد شد.
 • مصرف برخی داروها نظیر داروهای رقیق‌کننده باید قبل از تزریق بوتاکس به آلت کنترل شوند. حتی ممکن است در صورت نیاز مصرف آن‌ها برای مدتی کنار گذاشته شود.
 • اگر از داروهای ضد التهاب استفاده می‌کنید، با پزشک مشورت کنید. مصرف داروهای ضد التهاب به کنترل التهاب پس از تزریق کمک خواهد کرد.

تزریق بوتاکس برای زیبایی آلت چگونه است؟

تزریق بوتاکس علاوه‌بر درمان تاثیر قابل‌توجهی در زیبایی دارد. تزریق بوتاکس سبب می‌شود که ظاهر اندام در حالت شل بهبود پیدا کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست ندارید اندام در زمان استراحت جنسی یا حتی هنگامی که هوا سرد است کوچک به نظر برسد، می‌توانید از این روش استفاده کنید. تزریق بوتاکس روی آلت سبب بهبود ظاهر این اندام خواهد شد. با تزریق بوتاکس برای زیبایی آلت ماهیچه‌ها فلج شده و از کوچک شدن اندام جنسی جلوگیری می‌شود. شما پس از گذشت 5 هفته می‌توانید نتایج حاصل از تزریق بوتاکس در آلت را مشاهده کنید. ماندگاری بوتاکس روی اندام جنسی بین 4 تا 6 ماه بوده که پس از گذشت این مدت برای ماندگاری باید تزریق مجدد انجام دهید.

پس از تزریق بوتاکس به آلت باید چه مراقبت هایی انجام شود؟

توجه به نکات پس از تزریق بوتاکس به آلت سبب می‌شود که روند درمان شما بهتر طی شده و بتوانید بهترین نتیجه را از این تزریق بوتاکس بگیرید. از جمله نکات مهم پس از تزریق بوتاکس به آلت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تا چند ساعت ناحیه تزریق شده را لمس نکرده و از فشار دادن آن خودداری کنید.
 • ناحیه تناسلی را تکان ندهید.
 • برای کاهش عوارض 2 تا 3 هفته از الکل و دخانیات استفاده نکنید.

چه افرادی نمی توانند اقدام به تزریق بوتاکس برای درمان زود انزالی کنند؟

اگر قصد تزریق بوتاکس برای درمان زود انزالی را دارید، باید به پزشک مراجعه کنید و در صورت مشورت با پزشک و نبود هیچگونه مشکلی اقدام به تزریق بوتاکس نمایید. برخی افراد چه با هدف درمانی و چه با هدف زیبایی نمی‌توانند بوتاکس تزریق کنند که از جمله این افراد می‌توان موارد زیر اشاره کرد:

 • افرادی که سابقه بیماری و قلبی عروقی دارند.
 • افرادی که کم‌تر از دو هفته از تزریق واکسن آن‌ها گذشته است.
 • افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند.
 • افراد که سن کم‌تر از 18 سال و بیش‌تر از 80 سال دارند.
 • افراد که دچار بیماری‌های عفونی و التهابی در ناحیه تناسلی هستند.

هزینه تزریق بوتاکس برای زود انزالی چقدر است؟

هزینه تزریق بوتاکس برای زود انزالی به عوامل مختلفی نظیر برند بوتاکس، مهارت پزشک، موقعیت مکانی کلینیک و… بستگی دارد. اگر نیاز به تزریق بیش‌تر بوتاکس داشتید، باید هزینه بیش‌تری را پرداخت کنید. بنابراین برای اطلاع از قیمت دقیق به پزشک مراجعه کنید تا از برند انتخابی و میزان تزریق اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تزریق بوتاکس برای زود انزالی چه عوارضی دارد؟

تزریق بوتاکس به آلت نیز مانند سایر روش های زیبایی و درمانی با عوارضی همراه است. پس از تزریق بوتاکس ممکن است با عوارضی نظیر درد در ناحیه تزریق، کبودی، تورم و ضعف عضلانی مواجه شوید. البته این عوارض کاملا طبیعی بوده و جای نگرانی نخواهد بود. اگر پس از تزریق بوتاکس با عوارضی نظیر مشکل در تنفس، بلع سخت، فلج عضلانی و مشکل در بینایی مواجه شدید، باید به سرعت به پزشک مراجعه کنید.

کلینیک دکتر کره ئی معتبرترین کلینیک تزریق بوتاکس

اگر قصد تزریق بوتاکس به آلت برای زیبایی و رفع مشکلاتی نظیر زود انزالی را دارید، پیش از هر کاری مراجعه به یک کلینیک معتبر بسیار اهمیت دارد.‌ کلینیک دکتر کره ئی از جمله کلینیک‌های معتبر زیبایی بوده که خدمات مختلف زیبایی و درمانی در آن انجام می شود.

کلینیک دکتر کره ئی از کادر پزشکی مجربی تشکیل شده که با خیال راحت می‌توانید تزریق بوتاکس به آلت را در این کلینیک انجام دهید. پیش از تزریق بوتاکس پرونده پزشکی شما بررسی شده و پزشک در مورد بیماری‌های زمینه‌ای و داروهایی که مصرف می‌کنید از شما سوال خواهد کرد. پس از انجام این مراحل در صورتی‌که واجد شرایط تزریق بوتاکس به آلت بودید، می‌توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید. اگر قصد انجام عمل‌هایی زیبایی نظیر تزریق ژل، لیفت صورت، تزریق بوتاکس به آلت و… را دارید، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های زیر وقت خود را رزرو کرده و سپس برای انجام خدمات درمانی و زیبایی به این کلینیک مراجعه کنید.